קנה דגים טריים: קנייה, אחסון והטבות בריאות

מאכלי ים טובים לבריאות, רב תכליתי, טעים ומתבשל תוך דקות. אז למה כמה אנשים נרתעים מרכישת דגים טריים באינטרנט? יש כמה עובדות דגים מהנות להוציא את הסוד מפירות הים וכדי לעורר אותך לשלב את החלבון הטבעי דל השומן בתכניות הארוחות השבועיות שלך.

יתרונות בריאותיים

דגים ורכיכות הם מקור מצוין לחלבון, ויטמינים ומינרלים. דגים דלים בשומן ומכילים חומצות שומן אומגה 3. אומגה 3 חשובה מכיוון שהיא מסייעת בעיבוד מזון לאנרגיה. הם חיוניים לתפקוד המוח, העיניים והעצבים. ההוכחה מראה שחומצות שומן אומגה 3 ממזערות את הסיכון למחלות לב כליליות.

פירות ים עונתיים

קצירת דגי הבר מוסדרת במדינות כמו ארה"ב וקנדה. למדינות אלה יש את הסטנדרטים האקולוגיים המרביים לדייג בעולם. כללים יושמו לחידוש אוכלוסיית הדגים והרכיכות. הוא מאפשר לדייגים לשמור על פרנסה ומגן על המין מפני הכחדה, כך שאנשים יוכלו ליהנות מסלמון, הליבוט, סרטן ושרימפס במשך שנים רבות.

שני הדגים הפופולריים ביותר, הסלמון וה הליבוט מוצגים במהלך הקיץ. לוח השנה שונה כמובן לפי מדינה, מדינה וגוף מים. ההימור הטוב ביותר שלך לקנות דגים הוא להסתמך על חנות דגים מקוונת בעלת שם.

כיצד להחליט אם הדג טרי או מיושן

– להסתכל על פירות ים דרך קופסת זכוכית ולהצביע על מה שאנשים רוצים היא שיטת להיט או לפספס בעת רכישתם, לא יעזור. אדם יצטרך להריח אותו, לגעת בו ולהביט מקרוב.

– כשזה מגיע לרכישת דג שלם, העיניים צריכות להיות נקיות ובהירות. העור צריך להיות מבריק ולח ללא סימנים.

בשר הדג צריך להיות גמיש

כשזה מגיע לרכישת פירות ים כמו דגים מחנות דגים מקוונת, אלה הם כמה דברים שאנשים יצטרכו לבדוק. הדרך הנוחה ביותר לקנות דגים היא מחנות דגים מקוונת. זה קל מכיוון שלאנשים שעובדים אין את הזמן ויש כאלה שלא אוהבים ללכת לשוק הדגים. אם כבר מדברים על קניית דגים באינטרנט, בהתחשב בביקורות של גוגל זה הטוב ביותר. יש להם מגוון מוצרי דגים טריים ובשרים והם יספקו את המוצר בזמן. אתה יכול להזמין את הבשר שלך מיד.Source by Ankur Srivastava

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *