קינוחי שבת ללא גלוטן

קינוח השבת המושלם לא צריך חיטה. ישנם הרבה קינוחים טעימים ללא גלוטן, מפשוט ועד דקדנטי, שאפשר להתפנק מהם בבטחה! עם קצת יצירתיות וניסויים סיפוק מתוק בדרך.

כשאתה בוחר קינוח שבת חלופי תחשוב אם אתה מנסה ליצור גרסה ללא גלוטן של מתכון או שאתה רוצה להכין משהו שלא דורש חיטה בכלל. לדוגמה, האם אתה מנסה להכין עוגייה מושלמת ללא גלוטן. שיש לו את כל התכונות של עוגיית קמח חיטה או שהייתם מרוצים מסורבה מנגו?

אם יש לך סיכון שלילי, לך על המתכון שלעולם לא דורש חיטה. בחר פירות טריים, סורבטים, מוס או עוגיות מרנג. זוהי שיטה ללא כשל. אתה לא תחמיץ את הגלוטן כי הוא מעולם לא היה אמור להיות שם. אתה יכול להכין בעצמך או לרכוש סורטים וגלידות מוכנות (צריך להיות לא חלבי אם אוכלים אחרי ארוחה בשרית).

אפשרות נוספת היא רכישת קינוחים אפויים ללא גלוטן ממאפייה מיוחדת.

אתה יכול גם להכין עוגיות, בראוניז ועוגות מתערובות מיוחדות. אתה רוצה לוודא שהתערובת וכל המרכיבים הם ללא חלב אם אתה מתכנן להגיש את הפריט לאחר שבת בשר (פלישיג). ארוחה.

מוצרים קפואים ללא גלוטן יכולים להוות הצלה לקינוח שבת מהיר. פשוט למלא ולאפות.

האם אתה באמת הרפתקני? מוכנים לקחת את הסיכון לאפייה ללא גלוטן? למרות שמדובר במאמץ רב יותר, התוצאות יכולות להיות מתגמלות למדי. בחר את המתכונים שלך בתבונה, חפש ביקורות משבחות מרובות בכל הזדמנות אפשרית. האם יש לכם את החומרים הדרושים במטבח שלכם? אם לא, האם אתה יודע היכן ניתן להשיג אותם (מדור בריאות בסופרמרקט, חנות מומחים, הזמין באינטרנט)? התנסו בקמחים שונים עד שתמצאו את הטעם והעקביות הרצויים שאתם מחפשים (היו סבלניים והמשיכו לנסות). ניתן להכין קמחים חלופיים מ- amaranth, arrowroot, תירס, פאווה, קנבוס, קינואה, אורז, דורה, סויה וטפיוקה. שילוב של קמחים בדרך כלל עובד הכי טוב.

מתכוני פסח יכולים להוות אוצר כיוון שאנשים רבים נמנעים מחיטה (מלבד מצה) במהלך החג. אם על התווית כתוב שאינו gebrokts, זה ללא גלוטן. אם המתכון מכיל ארוחת מצה, פארפל או עוגת מצות כל ההימורים כבולים. תרצה להצטייד בפסח במוצרים האהובים עליך ללא גלוטן (רעיון מצוין גם לאלרגיות לסויה ותירס).

אם יש לך אלרגיות מרובות למזון שים לב כי זה שמזון אינו חיטה אינו אומר שהוא בטוח לכל אלרגיות למזון. להיפך, במאפים רבים ללא גלוטן יש אגוזי עץ וביצים. בחן את המרכיבים לאלרגנים לפני בחירת מתכון או מוצר שנרכש בחנות. חפש עשוי להכיל גם הצהרות שעשויות לסמן זיהום צולב, אלרגנים עקבות או ציוד משותף. ישנן כמה חברות שיש להן למעשה מתקנים ייעודיים ואינן מייצרות מוצרים שהם אלרגניים. זכור, אתה תשלם פרמיה עבור מוצרים מיוחדים אלה.

בין אם אתם בוחרים קינוח מוכן ללא גלוטן לארוחת השבת שלכם או מכינים בעצמכם, התוצאות יכולות להיות טעימות. המגבלה היחידה היא הדמיון שלך.Source by Tamar Warga

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *