עוף הנמאולו – החזרת הבית של הוואי

אוכל, משפחה ואירוח הם אבני היסוד של התרבות ההוואי. דורות של משפחתו של בעלי חיו, אהבו ופרחו באיי הוואי, מקום ספוג היסטוריה ומסורת. בישול מסורתי הוא דרך בטוחה להפגיש את כל המשפחה. לאחר שגדל על ידי סבו וסבתו בקוואי, ומאז עבר ליבשת, הוא משתוקק לפעמים לאוכל הביתי ולזיכרונות שהוא מחזיק. לכן, על מנת למלא את הצורך הזה ולהעביר את אהבת האוכל ההוואי למשפחתנו, למדנו ליצור את אחד המועדפים עלינו, עוף הנמאולו, כאן בביתנו. ואם לצטט את סבתא "אנשים חייבים לאכול". אז למה לא לאכול טוב.

מתכון זה הוא אחד שאני אוהב לקרוא לו מתכון לתחיית זיכרון, משתי סיבות. סיבה ראשונה, כי לטעום זה מחזיר כל כך הרבה זיכרונות נעימים, ושניים, כי בעלי היה צריך להתנסות בזה מהזיכרון כדי שזה יתאים. אני חייב להודות שהיו כמה להיטים ופספוסים לזמן מה, אך בשקידה רבה ולב לשכלול מתכון עוף הנמאולו האמיתי למשפחתנו לחלוק, הוא השיג את הארוחה הטעימה הזו באמת. באופן מסורתי העוף הזה מגיע בארוחת צהריים, שניתן להזמין במסעדות שונות באיים. בדרך כלל מלווים אותו טונות זכו, צ'אר סו, סלט מקרוני, אורז וסלט מזרחי. בכוונתי לפרסם את המתכונים האלה כדי לשתף אותם בעתיד.

החומרים לקילו עוף אחד:

1/2 כפית. פלפל שחור

1 נתח שורש ג'ינג'ר בינוני (מקולף ומרוסק לחתיכות קטנות)

1/2 כפית. מלח

4 כפות. סוכר

1/2 כפית. חומץ לבן

1/2 כפית. שמן שומשום

1 כף. ג'ינג'ר טחון

1/2 כפית. רוטב צדפות

1/2 כפית. MSG

1 כף. אבקת שום

1/2 כפית. פלפל שחור

4 כפות. אני ערבה

1 ליברות ירכי עוף

חומרים ל -5 קילו עוף:

1 1/2 כפית. פלפל שחור

1 חתיכת שורש ג'ינג'ר גדול (מקולף ומרוסק לחתיכות קטנות)

1 כף. מלח

12 כפות. סוכר

1 כף. חומץ לבן

1 1/2 כפות. שמן שומשום

2 כפות. ג'ינג'ר טחון

1 1/2 כפות. רוטב צדפות

1 1/2 כפות. MSG

2 כפות. אבקת שום

12 כפות. אני ערבה

4-5 ליברות ירכי עוף

הכנת עוף:

אני ממליץ בחום להשתמש בירכי עוף בלבד למתכון זה. יש לפרוט אותם ואז לחתוך אותם בחצי רוחב. ולמען השם, השאירו על העור. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה עד שתתרגל אליו, אבל תאמין לי שזה שווה את זה בסופו של דבר. לאחר שסיימת להפריש ולחתוך, קח מזלג ונקב כל חתיכה.

הכנת מרינדה:

לפי כמות המתכון שתבחר, שלב את כל החומרים לקבל את העוף לקערה גדולה. אני מעדיף להשתמש ב- Tupperware עם מכסה. לאחר שכל החומרים מעורבבים היטב, מוסיפים את כל נתחי העוף ומצפים את העוף היטב במרינדה. מקררים את העוף במרינדה למשך עד 24 שעות נוספות, תוך ערבוב וחיפוי העוף מספר פעמים לאורך כל הזמן הזה. ככל שהעוף יכול להשרות יותר זמן כך ייטב.

הערה על השימוש ב- MSG. אנשים רבים מעדיפים לא להשתמש ב- MSG בגלל חששות בריאותיים. MSG הוא מרכך בשר ומשפר טעם. גיליתי שהוספתו למתכון הזה מאיצה את קצב הספיגה של המרינדה לבשר. זה בסדר גמור אם אתה מעדיף לא להשתמש בו, ייתכן שתצטרך להאריך את זמן המרינדציה לזמן מה.

הכנת בלילה:

זהו שילוב הבלילה לכל קילו עוף שבוחרים לבשל בכל פעם.

1 כוס קמח

1 פלפל שחור

אז אם הייתי מתכוון לבשל 2 קילו בכל פעם, ולשמור את השאר להמשך, הייתי מכפיל את התערובת הזו, וכן הלאה.

עכשיו היו מוכנים לבשל.

לאחר שהעוף שלך כבוש את הזמן המתאים, תרצה לטגן את העוף הזה. אני ממליץ על טיגון עמוק, אבל אפשר גם להשתמש בווק או במחבת, כל עוד אפשר להטביע לגמרי כל נתח עוף. שמן מומלץ לטיגון הוא שמן בוטנים. זהו שמן קל יותר ובעל סובלנות חום גבוהה יותר מאשר אומרים שמן צמחי. הגדר את טמפרטורת הטיגון שלך ל 375 או שאתה יכול להשתמש במד חום לבישול כדי לאמוד את חום השמן שלך.

הערה לגבי טיגון עוף או כל בשר אחר לצורך העניין:

כאשר אתה מוכן לטגן, הוציא את הבשר שלך מהמקרר והניח לו להגיע לטמפרטורת החדר. בשר קר מאוד יוריד את טמפרטורת השמן ויגרום לבשר להיות לא מבושל. בעיקרון, אתה רוצה שהשמן שלך יישאר ממש חם, אז זו הדרך הטובה ביותר. שמן חם באמת יביא לך בשר פריך מאוד ועסיסי מאוד.

אוקיי עכשיו העוף שלך כבוש, בטמפרטורת החדר, ושמן הטיגון שלך חם ב 375.

מצפים כל נתח עוף בבלילה לעיל, אני ממליץ על 4 חתיכות בכל פעם לבשל יחד, ושמו עוף לתוך השמן החם. אפשר לעוף לטגן 4-6 דקות בהתאם לגודל כל נתח, 6 דקות. לחתיכות גדולות. בסיום, הוציאו את העוף מהשמן והניחו לעוף להתייבש על גבי מתלה או נייר סופג. העוף יהיה חם, כל כך קריר על המדף לפני האכילה.

ובכן, אני חושב שכיסיתי הכל. זה כל כך תענוג לשתף אתכם במתכון המשפחתי הזה; אני מקווה שאתה ומשפחתך נהנים ממנו כמונו. שלום!Source by Amanda Lea

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *