מתכוני עוף מטוגן

כשגדלתי בדרום, התוודעתי לעוף מטוגן בגיל צעיר. כל משפחתי הייתה מגיעה ביום ראשון אחר הצהריים ליהנות משתה שכלל עוף מטוגן ופריטים שונים כמו במיה, שעועית ירוקה, תירס על הקלחת, בטטה ולחם תירס. האוכל לא רק היה טעים, אלא גם שהחברה הייתה נהדרת!

היום, רציתי לשתף אתכם בהיסטוריה של עוף מטוגן ולספק לכם גם כמה מתכוני עוף מטוגנים ממש טובים. ראשית, בואו נדון בחלק מההיסטוריה מאחורי עוף מטוגן …

"לעוף המטוגן יש מוצא כפול בדרום אמריקה הכפרית. לסקוטים הייתה מסורת של טיגון עוף בשומן עמוק, בניגוד למקביליהם האנגלים שאפו או בישלו עוף. מאוחר יותר, כשעבדים אפריקאים הוכנסו למשקי בית כטבחים, תבלינים ותבלינים. נוספו שנעדרים במטבח הסקוטי המסורתי, משפרים את הטעם. מכיוון שלעבדים הורשו לעתים קרובות לשמור על תרנגולות, טיגון עוף כאירוע מיוחד התפשט בקהילה האפרו -אמריקאית. לאחר העבדות, השחורים הדרומיים הכפריים העניים המשיכו את המסורת מכיוון שהתרנגולות היו לעתים קרובות החיות היחידות שהן יכלו להרשות לעצמן לגדל. מכיוון שעוף מטוגן יכול לשמור מספר ימים, הוא נסע היטב, וגם זכה לטובה במהלך ההפרדה כאשר השחורים בדרך כלל לא מצאו מקומות לאכול והיו צריכים לשאת מזון משלהם. הלבנים הדרומיים המשיכו גם הם המסורת של טיגון עוף. למרות שהיא לא מוגבלת כמו שחורים מבחינה חברתית, לבנים עניים לא היו טובים יותר כלכלית. לכן, עוף מטוגן ממשיך אד לשלוט בתור "ארוחת יום ראשון" או באירועים מיוחדים אחרים ".

המתכון הראשון שאני הולכת לחלוק איתכם קושר למעשה סגנון בישול אנגלי יחד עם השפעות סקוטיות ודרום. אני אומר את זה כי המתכון הוא מתכון של עוף מטוגן בתנור. אל תדאג אם זו לא כוס התה שלך! נשתף מתכונים עוף מטוגנים מסורתיים מתחת לזה.

עוף מטוגן בתנור

2 1/2 – 3 ק"ג. נתחי עוף 2 כפיות. מלח 1/4 כפית פלפל 1 כוס קמח 2 כפית. פפריקה 1/2 כוס שמן או קריסקו מומס

מצפים עוף עם קמח משולב, מלח, פפריקה ופלפל. טובלים בשמן ומניחים את העור כלפי מטה בתבנית. אופים בחום 375 למשך 30 דקות והופכים את העוף ואופים 30 דקות או עד להשלמה.

ברור שכך אנחנו בדרך כלל לא עושים את זה כאן למטה, אבל זה מתכון טוב שרציתי לשתף אתכם. עכשיו לדברים הטובים! לאחר מכן, אני רוצה לשתף אתכם במתכון עוף מטוגן דרומי טוב.

עוף דרומי פשוט מטוגן

1 עוף לטיגון, עור מוסר אם רוצים שומן נמוך יותר. אני משאיר את העור דלוק. 3 כפיות מלח מתובל של לורי 2 שיני שום, קצוצות דק 1 כוס קמח לכל מטרה 1 כוס שמן צמחי

1. מתבלים עוף עם כל התבלינים.

2. מרדדים את העוף בקמח עד לכיסוי. מנערים עודף קמח. מפזרים תיבול נוסף.

3. פשוט מטגנים עוף במחבת עד להזהבה. אני אוהב את זה פריך ולכן אני מבשל אותו קצת יותר זמן מרוב.

אתה יכול להתחיל עם השמן חם מאוד ולאחר מכן להפחית אותו מאוחר יותר. זה חותם את הלחות והטעם, ואז מבשל אותו.

התקווה שלי היא שאתה נהנה ממתכוני העוף המטוגנים האלה. אנו נספק מתכונים ומשאבים מעולים יותר, הקפד לבדוק עמנו ממש בקרוב! בינתיים, אני ממליץ לך לבדוק את המשאב הבא. אתה תהיה שמח שעשית זאת!Source by Chadwick Sanders

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *