טיפים לתזמון ומרווח הארוחות של מערכת התזונה שלך

לעתים קרובות אני שומע מאנשים שמתכוננים להתחיל את הדיאטה של ​​Nutrisystem אך מעט מבולבלים לגבי הדרך הטובה ביותר להתרווח ולתזמן את ארוחותיהם. שמעתי לאחרונה ממישהו ששאל, בין השאר: "מתי אתה אמור לאכול ב- Nutrisystem? האם יש שעות קבועות? איך אתה מרחב את הארוחות שלך? אתה יכול לאכול את הקינוח והחטיף שלך מתי שאתה רוצה?" אתייחס לשאלות אלה במאמר הבא.

הם די קלים ופתוחים לגבי זמני הארוחה שלך. אתה חופשי לעשות מה שטוב לך. עם זאת, אני יכול ואומר לך את הדרך הנפוצה ביותר להכניס את כל הארוחות והחטיפים ביום טיפוסי. כי אם אתה חושב על זה, יש לך באמת חמש ארוחות (או לפחות חמש הזדמנויות לאכול) שאת צריכה להתאים ליום שלך. יש לכם: ארוחת הבוקר של Nutrisystem (עם פריט לוואי;) ארוחת הצהריים (עם פריט לוואי;) ארוחת הערב (עם פריט לוואי;) בתוספת קינוח וחטיף. לכן, אם אתה מפרק את זה, מה שבאמת יש לך הוא שלוש ארוחות שלמות, שלוש פריטי לוואי, חטיף וקינוח. או, שמונה הזדמנויות.

מכיוון שפריטים הצדדיים קטנים מאוד, לרוב האנשים הכי קל פשוט להוסיף אותם לארוחות שהם אוכלים באותו הזמן. לדוגמה, קל להוסיף מעט חלב או פירות עם דגני הבוקר של Nutrisystem לארוחת הבוקר. נוח פשוט לזרוק מקלות גזר או סלרי עם נקניקיות הדיאטה שלך לארוחת צהריים. ואולי תחליט על סלט קטן לארוחת ערב ההודו שלך. אתה יכול גם להוסיף חטיף וקינוח עם ארוחת הצהריים או הערב שלך אם אתה מגלה שאתה לא רעב בין שלוש הארוחות שלך.

אז לוח זמנים לדוגמא ייראה בערך כמו: 8:00 ארוחת בוקר של דגני בוקר וחלב; ארוחת צהריים בשעה 12:30 של נקניקיות הנקניקייה והגזר של הדיאטה, כולל חטיף פופקורן בטעם חמאת Nutrisystem; וארוחת ערב של 6:30 של הודו מזוגג עם סלט וכריך גלידת Nutrisystem לקינוח.

זו כנראה תהיה הדרך הקלה ביותר לעשות זאת אם לא היית רעב בין הארוחות. עם זאת, אם אתה אוהב לאכול באופן קבוע יותר משלוש פעמים ביום, אין שום דבר רע בהרחקת הארוחות שלך יותר ואכילת פחות אבל לעתים קרובות יותר. לדוגמה, תוכל לדלג על הוספת החטיף והקינוח, ותוכל לאכול את הפופקורן (או כל חטיף אחר שתבחר) באמצע הבוקר בסביבות 10:30. אפשר לקבל את קינוח כריך הגלידה כחטיף אחר הצהריים בסביבות 4:30. או שאתה יכול אפילו לשמור את הצד שלך לזמן אחר גם אם אתה רוצה לאכול לעתים קרובות יותר. באמת יש לך הזדמנות לאכול פחות או יותר בהתאם למה שנוח לך.

אבל, לא משנה מתי בחרת לאכול את הארוחות, החטיף, הקינוח והצדדים, אתה הולך לאכול את אותן כמויות של קלוריות, פחמימות וחלבונים. אין באמת חוקים קשים בנושא. לעתים קרובות אתה רק צריך לשחק עם מה שהכי מתאים לך וזה עשוי להשתנות מיום ליום. לדוגמה, יום אחד יתכן שיהיה לך יותר זמן לשבת לארוחה גדולה יותר עם תוספות, קינוחים וחטיפים, וימים אחרים, אתה עלול לרעות בריצה. כל תרחיש אפשרי ומקובל בהחלט עם מעט תכנון.

כל עוד אתה אוכל את כל הארוחות והצדדים שלך, כמו גם את החטיף והקינוח, התזמון ממש לא משנה כל כך. אתה יכול להמשיך לאכול בזמנים שאתה רוצה בהתאם לרמת הרעב, לוח הזמנים והעדפתך.Source by Ava Alderman

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *