חזה עוף של אלף האיים

אני אוהב חזה עוף אפוי, אבל אני לא אוהב לטגן אותם. זה בגלל שהחתיכות לפעמים גדולות ולרוב אני מטגנת רק רגלי עוף, ירכיים וכנפיים. בשר לבן נראה לי הכי אפוי או מרינדה ברוטב. לפניכם מתכון פשוט שתוכלו לנסות לחזה עוף אפוי.

אני לא אוכל רוטב אלף האי על סלטים. בעיני הוא כבד מדי, ואני אוהב רוטב לייט או ויניגרט המכסה את החסה שלי. היה לי בקבוק רוטב של אלף האיים במקרר ולא רציתי לבזבז אותו ולא הצלחתי להבין מה לעשות עם זה. מכיוון שהיו לי כמה חזה עוף, החלטתי שאשתמש בחבישה למרינדת הבשר לטעם הטוב ביותר. אי אפשר לטעות במתכון הזה, והתוצאה היא טעם טעים בפה.

רכיבים

3 עד 4 חזה עוף (השתמשתי בעצמות)

1 כוס רוטב אלף האי

1 כף תיבול קאג'ון

מלח ופלפל לפי הטעם

הפעל את התנור והגדר ל -350 מעלות. שוטפים את העוף ומייבשים. אני לא גונג-הו על מלח, ולמעשה לא השתמשתי במלח למתכון הזה מכיוון שהרוטב מכיל כל כך הרבה נתרן, אבל אם אתה אוהב מלח אז יותר כוח לך. השתמשתי בתיבול קאג'ון לעוף ודאגתי לתבל את שני הצדדים. מניחים את השדיים בתבנית תבנית עם בשר כלפי מעלה ויוצקים את הרוטב על העוף. רוטב פלפל ועוף היטב. הקפד להשתמש ברוטב מספיק כדי לכסות את הבשר לחלוטין. אתה יכול להכניס אותו למקרר למשך 30 דקות עד שעה או להכניס אותו ישר לתנור. אני מרינד את העוף כשעה לפני הכנסתי לתנור. מוציאים מהמקרר ויוצקים מעט מהרוטב מחזה העוף. אם מכניסים אותם ישר לתנור, אפשר לוותר על השלב הזה מכיוון שהבשר יתבשל בכל הרוטב. מכניסים את תבנית התבנית לתנור ואופים 45 דקות. מוציאים מהתנור כדי לבדוק אם עושים ולפעמים אני הופך את העוף בתבנית התבשיל. חזה העוף הזה ייצא עסיסי וטעים, וכל מה שאתה באמת צריך הוא הרוטב כדי שיטעם. אני גם אוהב למנגר מכרזי עוף ברוטב ואז לטפטף אותם בקמח ולטגן עמוק. להגיש עם כרוב מאודה ולחמניות.Source by Natasha Carmon

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *