הכנת בשר בקר מושלם

גברים במשך מאות שנים שימרו בשר על ידי ייבושו או ייבושו. ג'רקי הקפיד לאורך שנים רבות על אנשי הרים ורוכבי שבילים, מכיוון שהוא מעניק רמת חלבון מעולה לארוחה עתירת אנרגיה. רצועות הבשר המיובשות נשאו בקלות בחבילת נסיעות או בשקית אוכף, מה שהופך את בשר בקר למזון המהיר של פעם.

טכנולוגיית הקירור וההקפאה של היום העניקה לשימור בשר רמה חדשה לגמרי של נוחות. ציידים ומטיילים מהווים את מרבית צרכני הבקר הטורפים של תקופה זו. עם זאת, תוכניות טלוויזיה האחרונות המתארות טכניקות הישרדות, יחד עם רצון מחודש לחיים בת קיימא בקרב הציבור הרחב, הביאו לעלייה בהכנת הצריכה והצריכה. ככל שהכלכלה ממשיכה לשקוע, יותר ויותר צרכנים בוחרים בטירוף תוצרת בית על פני האלטרנטיבה המסחרית.

הכנת בשר בקר לא קשה, אך יש לעקוב אחר צעדים מסוימים בזהירות על מנת למנוע מהבשר להתקלקל. לפני שתנסה בבית מתכון קופצני בקר, תחליט תחילה באיזו שיטת ייבוש אתה מתכוון להשתמש עבור הבשר. בעלי תנורי גז רבים מסתמכים על הגדרת נורת הפיילוט לייבוש בשרים. המדפים כבר מסופקים, ויש הרבה מקום פנוי למספר מגשי בשר. תנור מאפשר גם זרימת אוויר בשפע סביב המדפים, הכרח להתייבשות המזונות.

מייבשים מסחריים פופולריים גם להכנה קופצת בקר. רוב הדגמים מתאימים על השיש במטבח, תופסים מקום מינימלי ושומרים על ערך אסתטי טוב בין שאר מכשירי המטבח. מדפים מרובים הערימים אנכית מספקים מספיק מקום לסידור פרוסות הבקר.

לאחר שנקבעה שיטת ייבוש, השלב הבא בהתייבשות בקר הוא בחירת בשר ורכישתו. חפש תמיד נתחי בקר עם אחוזי שומן נמוכים. בריל לונדון הוא נתח מצוין לבריח בקר, אך העלות עשויה להכתיב בחירה אחרת. אם יש לבחור חתך שמן יותר, ניתן לקצץ את השומן לאחר הרכישה. כמה חנויות קצבים יפרסו בשר בתוספת תשלום. מכיוון שהבשר חייב להיות פרוס דק מאוד, זו עשויה להיות אפשרות כדאית.

החזירו את הבשר הביתה ושטפו אותו במים נקיים. בחן את הבקר לשומן וקצץ את כל האזורים שאינם נראים רזים. השומן לא יתייבש יחד עם שאר הבקר. זה יגרום לקלקול עכור שיכול להוביל להרעלת מזון. הסרת שומן חשובה מאוד. כשהשומן נחתך, מתחילים לפרוס את הבשר לרצועות העבות על 1/20 אינץ '. פרוסות עבות יותר לא יתייבשו לאורך כל הדרך. בשר ששומר על לחות יירקב, לכן בצעו כעת את הצעדים המתאימים כדי להבטיח תוצאות טובות.

אחד הבשר נחתך לפרוסות, מכינים מרינדה בקערה או תבנית גדולה מספיק בכדי להכיל את פרוסות הבשר. יש להשאיר מספיק מקום בקערה על מנת לאפשר למרינדה לכסות את הבשר. שמן זית, חומץ ומלח ים הם מרכיבים נפוצים הנמצאים במרינדת בשר, אך ניתן להשיג מגוון מרינדות מסחריות במכולת. ניתן להוסיף חומרי טעם מעושנים או שיפורים חריפים לפי הטעם. יוצקים את המרינדה על פרוסות הבשר ומקררים במשך עשר עד עשרים וארבע שעות. זמני מרינדה ארוכים יותר גורמים לבשר טעים יותר, אך הבשר גם צובר לחות במהלך תהליך זה. יש להסיר את כל הלחות בשלב הייבוש, כך שזמני המרינדה ארוכים יותר יאריכו את הליך הייבוש.

לקבלת טעם נוסף, ניתן לגלגל את פרוסות הבשר המרינדה בתיבול יבש לפני הייבוש. תיבול סטייק או כל שפשוף בשר יבש יוסיף ציפוי חריף לבשר הבשר המוגמר. מומלץ להשתמש בתבלינים יבשים אלה במשורה במהלך המתכון הראשון. אם התוצאה תפלה מדי, הוסיפו תיבול נוסף לקבוצות הבאות.

לאחר התיבול של הבשר, הגיע הזמן לסדר את הפרוסות על מדפי ייבוש, מגשים או תבניות מייבש. ניתן להשתמש בתרסיס לבישול למניעת הידבקות של הבשר. זה מועיל במיוחד אם מרינדת הבשר הכילה סוכר או כל דבר דביק. הגדר את טמפרטורת התנור ל -150 מעלות פרנהייט, או הפעל את מייבש המים לפי הוראות היצרן. ייבוש בשר אינו לוקח זמן רב מדי. ארבע עד שש שעות זה ממוצע, אבל בדוק את הבשר באופן קבוע אם הוא יובש כדי להיות בטוח שהקלקול עשוי. בשר מיובש על מדפים לא צריך להפוך, אך יש לסובב פרוסות המסודרות על מגשים או תבניות במהלך הייבוש.

אחסן את בשר הבקר בכלי אטום או בשקיות ניילון כדי לשמור על טריותו. השימוש תוך שבועיים מומלץ לטעם מלא וטעם רענן. ניתן לייבש כמעט כל בשר ולהפוך אותו לקרוע כל עוד החיתוך דל, לכן נסו עם עוף, ארנב, אייל ותרנגול הודו כדי למצוא את המטלטל המתאים ביותר לטעמכם, כמו גם לתקציב שלכם.Source by Ray T. Lewis

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *