היתרונות של גריל דגים וכמה הצעות לעשייה נכונה

דבר אחד המשותף לכולנו בעולם הוא אוכל. הצורך במזון הוא כה חשוב, עד שבלי אוכל אף אחד לא יכול לנהל חיים נורמליים. לא משנה מה הגיל, הקבוצה, הקהילה, המין, המדינה, כולנו זקוקים לאוכל. לא רק בני אדם, אלא אפילו בעלי חיים דורשים מזון כדי לנהל חיים נורמליים. אבל אופן הכנת האוכל שונה ממדינה למדינה ומדת לדת.

אבל הדבר החשוב הוא שהוא מוכן לתת מספיק אנרגיה לבזבז. זה משעמם של עקרת הבית להכין אוכל טוב ולהגיש אותם עם זנים באופן קבוע על מנת לשמור על בריאות מושלמת. בריאות היא עושר, הפתגם מובן מאליו. בדומה למזונות המוכנים מבשר, עוף, מזון מביצי חלב המוכן מדגים מכיל חלבונים באיכות גבוהה עם כל חומצות האמינו הדרושות אשר חיוניות מאוד לחיים בריאים.

אבל תמיד טוב לאכול דגים מבושלים, מכיוון שהמיקרואורגניזמים הפתולוגיים נהרגים בזמן הבישול שנמצא בדגים מסוימים. בזמן בישול דגים, תמיד עדיף להכין אותו על ידי צלייה. עקרות הבית צריכות להיות בעלות ידע רב על מתכוני דגים בגריל רבים מכיוון שהוא בריא יותר מאשר דרכי בישול אחרות.

היתרונות המועילים ביותר של הצלייה היא שהיא שומרת על הטעם, הצבע וכו 'והיא נחשבת גם לפעילות כיפית בקיץ מלבד דרך הכנה בריאה. הזמן הנדרש הוא גם פחות מאוד מכיוון שהחומרים הנדרשים לצליית משטחים עשויים מתכות שהן מוליכות חשמל טובות.

המרכיבים העיקריים להכנת דג בגריל הם פילה דג לבן ללא עצמות, 3 שיני שום, אבקת כורכום, שאלוט, אבקת גלנגל, לימון גראס (חלק לבן), פרוס דק – 3 גבעולים, 1 כפית מלח ופלפל, 4 כפות שמן, עלי כוסברה לקישוט ו -3 צ'ילי עם אורז מאודה.

טוחנים את כל השום, אבקת הכורכום, שאלוט, מלח הלימון גראס, פלפל, אבקת גלנגל וצ'ילי ויוצרים עיסה. שמור את הדג נקי ומוכן על ידי חיתוך לגודל גדול לאכילה. שומרים את הדג בקערה, ומורחים עליו את הדבק וזורקים היטב כך שהדג יכוסה לגמרי ושומרים את הקערה במקרר לפחות למשך 15 דקות. מניחים את הקערה במגש גריל מרופד בנייר כסף וצולים אותה במשך 3 עד 4 דקות. זורקים את הדג כך ששני הצדדים יהיו בצבע חום. לאחר מכן הגישו זאת עם אורז מאודה עם רוטב דגים.Source by Simon Kendal

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *