דיסקוס טיפוח דגים – מתכון מזון דגים גורמה לדגי הדיסקוס שלכם

לא הגיוני מבחינה כלכלית לחברות מזון מסחריות לחיות מחמד לייצר את המזון האיכותי ביותר לדגי הדיסקוס שלך מכיוון שהמרכיבים פשוט עולים יותר מדי. לכן, בכל הנוגע לטיפול בדגי דיסקוס, הכנת האוכל שלך היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור חיות המחמד שלך. אם תחליט להכין מזון משלך, אתה אמור לראות שיפור מהיר בבריאות הכללית, בצבע ובגידול דגי הדיסקוס שלך.

מתכון לאוכל דגים דיסקוס

1 1/2 ק"ג לב בקר טרי

1/2 ק"ג שרימפס (מקולפים)

1 צרור תרד

חבילה אחת של אבקת ג'לטין ללא טעם

1 טבליות מולטי ויטמין (מרכז)

קח את לב הבקר וחתוך את כל הוורידים והשומן. בעזרת מעבד מזון טוחנים את פצלי הבקר. מניחים את לב הבקר במטלית גבינה ושוטפים מתחת למים קרים. נסה לשטוף כמה שיותר מהדם מלב בקר ככל האפשר ולסחוט אותו כשתסיים. זה יעזור לשמור על מי אקווריום נקיים. קוצצים את השרימפס גם עכשיו. מרתיחים או מכניסים את התרד למיקרו עד שהוא רך והוא מתגבש. שמים בקערה את כל מה שיש לכם עד כה ומוסיפים את אבקת הג'לטין. הג'לטין ישמש קלסר ויסייע להכל להידבק. כעת, כתשו את לוח הוויטמינים והוסיפו אותו לקערה. מערבבים היטב. מכניסים את התערובת לשקיות ניילון, משטחים אותה ומכניסים למקפיא. כאשר אתה מוכן להאכיל את הדיסקוס שלך, נתק מנות קטנות והפשיר במקרר למשך הלילה.

על ידי הכנת מזון משלך, באמת לקחת את האחריות על טיפוח דגי הדיסקוס שלך לידיים שלך. זה באמת אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור הדג שלך, וזה לא לוקח הרבה זמן, מכיוון שאצווה אחת יכולה להימשך חודשים. אם תקדיש את הזמן להכין מזון דגים בעצמך, אני חושב שתראה במהירות שיפור בבריאותם ובמרץם של דגי הדיסקוס שלך.Source by Mark Grover

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *