ברווז חזה ברווז

Prosciutto הוא היבט מסורתי של מנות בשר בישול צרפתי. פשוט, זה בשר נרפא שאחר כך נרפא ומתבגר בהמשך על ידי ייבוש באוויר – ומשאיר מוצר אטליז נפלא וטעם עז. פרוס דק ומוגש עם חרדל טוב וחזק בסגנון כפרי, פירות יבשים ולחם שחור, זוהי ארוחת צהריים נהדרת או חלק מארוחת ערב בסוף הסתיו.

רוב הפרושוטו מיוצר מבשר חזיר. המתכון להלן עשוי עם חזה ברווז מולר. מולארד הוא ברווז שגדל לכבד אווז, ובשרו בדרך כלל טעים יותר מאשר פקין מקומי, בעוד שהוא לא זול כמו ברד בר.

המאגרט הוא האונה, או חצי השד של הברווז המולארד (לכל ברווז יהיו שני קסמים, או שד אחד מלא).

מולארד מגרט האם

תרופה מלח/תבלינים:

יחס: זהו חלק חשוב מכל מתכון של בשר נרפא. יחס המלח חשוב במיוחד, יחס התבלינים והשום שבעקבותיו פחות. שוקלים לכם חזה ברווז ומלח בזהירות רבה.

לכל קילו מגרט: (כלומר, מלח לכל מִשׁקָל של בשר ברווז)

.7 מלח OZ לכל קילו של ברווז ברווז

מאת מגרט: (כלומר, ריפוי תבלינים יחידה של ברווז מגרט)

10 גרגרי ערער

½ עלה דפנה, כתוש

1 כפית זרע כוסברה

10 גרגרי פלפל שחור

1 שיני שום

מרסקים עד ערער דק-בינוני, עלה דפנה, כוסברה, גרגירי פלפל ושום במכתש ועלי. מוסיפים מלח ומערבבים היטב.

כל מגרט: מניחים ניילון מרובע גדול על השיש. מניחים את מגרט על העטיפה ומניחים ½ תערובת על מגרט, בצד העור, ומתפשטים כך שהוא מצפה בצורה אחידה. הופכים וחוזרים עם הצד הבשר. מגלגלים היטב ועוטפים את הקצוות וחוזרים על הצורך עד לשבוע. מרפאים במקרר למשך 24 שעות.

ריפוי אוויר:

נגב את התרופה מבשר – אל תשטוף. מניחים את מגרט על ריבוע גדול של בד גבינה ועוטפים את מגבינת הגבינה מסביב למגרט, ומבטיחים שכרית גבינה מכסה את הבשר במלואו. מניחים חוט סביב Magret ומאבטחים את Magret כאילו מדובר בצל, ומשאירים חתיכת 6 "חוט פנויה בקצה אחד. תולים במקרר יבש בחום 38F למשך שבועיים. מוציאים מבד גבינה, עוטפים בניילון וחותכים לפרוסות דקיקות נייר. בשירות, הקפאה אם ​​צריך להשיג חתכים דקים (ההקפאה עוזרת להדק את חזה הברווז, מה שמקל על החיתוך הדק).



Source by Paul D. Smith

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *